Семінар 24 січня під такою назвою провели Лубенська ОДПІ спільно з представництвом  у Полтавській області Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб” Редакції всеукраїнського бухгалтерського видання «Баланс». У головному офісі ОДПІ зібралося чимало бухгалтерів підприємств, установ, організацій та приватних підприємців, яких цікавили тонкощі податкової та фінансової звітності, порядку заповнення декларацій, виправлення помилок у звітності.  Лектори акцентували увагу на електронне звітування про використання РРО, сплату авансових внесків з податку на прибуток, зміни для платників єдиного податку з 2013 року, а також введення в дію податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

Заступник начальника ОДПІ Сергій Донець, який відкрив семінар, звернув увагу присутніх, що  Указом Президента України від №726/2012 від 24.12.2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Він зазначив, що фундаментальне завдання яке стоїть перед новоствореним Міністерством це  – зберегти існуючу систему, і подальшими діями вдосконалювати її,  підвищити ефективність управління. Одним із пріоритетів у роботі податкової є створення  найкращого сервісу.  Державна податкова служба України постійно знаходить нові можливості плідних взаємовідносин між податковою службою та її клієнтами.

Лектори від податкової та  бухгалтерського видання «Баланс» відповіли на численні запитання учасників семінару, після закінчення якого обмінялися досвідом та обговорили нюанси оподаткування.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю Лубенської ОДПІ