27 cічня у районному будинку культури зібралися шанувальники художньої самодіяльності району аби поспостерігати за ІІ частиною заключного концерту переможців творчих звітів сільських закладів культури.

Вміння і талант демонстрували на сцені близько 200 артистів. Тож із захопленням присутні зустрічали народні аматорські колективи «Українська Швейцарія», «Гілея», «Любисток», «Хорошчанка», «Жарти».

Про те, що на Лубенщині вміють танцювати глядачам вкотре довели зразкові танцювальні колективи «Перлина», «Водограй», «Ренесанс», «Грація».

Весело і піднесено було на серці, коли на сцену виходили учасники циркових колективів «Юність», «Маска», театру лялькових мініатюр «Гостинець»,солісти А.Куценко, А. Масляй, О. Шерстюк, П. Бондаренко, М.Петрик, А. Ванюшкіна.

Сподобались глядачам і виступи чоловічого квартету В’язівського сільського клубу та жіночого вокального ансамблю «Криниця» Новаківського будинку культури, які були гостями свята.

Аматорів сцени вітали голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, дякуючи за вміння і талант, бажання дарувати радість оточуючим, прославляти Лубенський край далеко за його межами.

Публіка аплодувала, усі залишились у захваті від побаченого і почутого. З гарним настроєм, посмішками на обличчях виступаючі залишали сцену, а глядачі - глядацьку залу.