2999999999999999999999

26 січня у селі Засулля, у шаховому клубі «Тура», відбулися змагання з шахів на кубок голови Лубенської районної державної адміністрації. Змагання проходять вдруге і збирають широку аудиторію вболівальників Цього року у турнірі взяло участь 8 команд сільських рад району. Судив турнір   суддя І категорії Олександр Таранда.

Демонструючи своє вміння та розум перемогу здобули команда Засульської сільської ради – І місце, команда Калайдинцівської сільської ради – ІІ місце, команда Оріхівської сільської ради – ІІІ місце.

В особистому заліку:

І дошка – І місце Берестяний Валерій (КМС), с. Калайдинці;

ІІ місце Воронюк Володимир, с. Засулля;

ІІІ місце – Микитенко Микола, с. Оріхівка.

ІІ дошка –  І місце Гарамась Володимир, с. Засуллля;

ІІ місце Ткаченко Анатолій, с. Оріхівка;

ІІІ місце Гаржа Андрій, с. Михнівці.

ІІІ дошка –  І місце Даниленко Катерина, с. Новооріхівка;

ІІ місце Стир Світлана, с. Тишки;

ІІІ місце Масовець Жанна, с. Оріхівка.

Команда - переможець у загальнокомандному заліку отримала перехідний Кубок та диплом, а призери в особистих змаганнях – медалі та грамоти.

36661

Вітали переможців керівники району - голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко. Вони бажали шахістам завзяття, наполегливості, нових успіхів у інтелектуальному виді спорту.

Найкращі побажання шахістам-переможцям лунали з вуст  секретаря Засульської сільської ради Ольги Киби.

Організацію проведення забезпечила Лубенська районна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» та тренер шахового клубу "Тура" Володимиром Воронюком.