100__2    У перший день літа голова Лубенської районної ради Олексій Дядечко разом з головою Лубенської районної державної адміністрації Віктором Алєксєєнком, начальником Пенсійного фонду України в Лубенському районі Ганною Шматко, начальником управління праці та соціального захисту районної державної адміністрації   Ларисою Черняєвою, сільським головою Мгарської сільської ради Марією Шевченко завітали до села Вільшанка, щоб привітати із столітнім ювілеєм найповажнішу мешканку села Веклу Максимівну Лаврик.

__2

Векла Максимівна сама родом із Покрової Багачки. Після заміжжя переїхала до Вільшанки. Все життя працювала у колгоспі, доглядаючи коней і волів. Жінка виховала двох дітей, пишається чотирма онуками, правнуками

Найбільшим скарбом для іменинниці є її родина, а ще довгих 100 років, на яких викарбувалися особисті радощі і переживання, воєнне лихоліття, революції, голодомори, катастрофи, якими всипаний тернистий життєвий шлях ювілярки, по якому вона впевнено крокує, даючи мудрі поради і настанови своїм рідним.

Ювілярку глибоко шанують як у рідному селі так і далеко за його межами. Так на адресу Векли Максимівни надійшли вітальні листівки від Президента України Віктора Януковича, голови Полтавської обласної державної адміністрації Олександра Удовіченка, яке зачитав іменинниці і всім рідним голова Лубенської районної державної адміністрації Віктор Алексєєнко.

З вітальним словом до Векли Максимівна звернувся і голова Лубенської районної ради Олексій Дядечко, який зазначив, що дітям, онукам і правнукам пощастило, що у них є така мудра наставниця, а ще побажав ювілярці міцного здоров’я, тепла, злагоди, благополуччя.

Згідно з розпорядженням голови Полтавської обласної державної адміністрації Олександра Удовіченка Веклі Максимівні Лаврик буде виділено грошову допомогу, яку іменинниця отримає поштовим переказом.

Матеріальну допомогу з районного бюджету жінці було вручено в день свята.