В судах різних інстанцій  в 2012 році на розгляді знаходилось 300  справ на загальну суму 114,9 млн. грн.  80 справ  - це справи попередніх років і сума оскарження по них  складає 70,9  млн. грн.

За рік судами розглянуто та прийнято рішення по 217 справам на суму 40,5 млн.грн. На користь Лубенської ОДПІ повністю або частково задоволено 207 справ на суму 31,7 млн. грн., а на користь платників податків    лише  10 справ на суму 8,8 млн. грн.

У 2012р. в результаті позовної роботи 1,9 млн.грн. надійшло  до бюджетів, в тому числі, за результатом позовної роботи за позовами податкового органу – 0,7 млн. грн., за результатом позовної роботи за позовами платників податків – 1,2 млн. грн. В порівнянні з минулим роком  надходження збільшилися на  1,1 млн.грн.

Ірина Тіцька,

начальник юридичного відділу