3 30012

18 січня у Вовчицькому районному краєзнавчому музеї імені Івана Саєнка розпочала роботу персональна виставка Олександра Рогозного.

Маестро живопису Олександр Рогозний долучився до малювання навчаюсь в Лубенській ЗОШ №8 і не полишив захоплення протягом життя.

Відвідував Лубенську художню студію, закінчив Миргородський керамічний технікум, працював на заводі лічильних машин, був учасником художньої виставки у Лубнах на честь 50- річчя жовтня, став дипломантом літературно-мистецької премії імені Василя Симоненка.

Палітра полотен художника Рогозного надзвичайно широкопланова. Його картини пам’ятають, що колись річка Сула у районі Лубен була судноплавною, показують пишну природу рідного краю і суворе життя Півночі. Художник об’їздив увесь колишній Радянський Союз і всі його мандри залишились на полотні.

89

Насолодитись красою робіт, представлених у виставкових залах музею, прибули голова районної ради Олексій Дядечко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазнко, сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська, сільська громада, численна творча еліта, учнівська молодь, - усі вони із захопленням спостерігали за творами митця, не приховуючи при цьому радість спілкування з прекрасним.

Голова районної ради Олексій Дядечко назвав талант художника Олександра Рогозного даром Божим.

Високо оцінив творчість живописця і заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань.

-   Кожна робота Олександра Рогозного - це витвір мистецтва у яке вкладено душу, - говорили колеги – художники Володимир Семенюта та Ольга Таран, директор Лубенського краєзнавчого музею Тамара Дяченко, відзначаючи великий професіоналізм маестро.

Нещодавно у житті живописця розпочалася довгоочікувана подія: у видавництві «Інтер Парк» побачив світ каталог Олександра Рогозного із підзаголовком «Мої мандри в живописі: 50 років творчості», що стало приємною несподіванкою для усіх поціновувачів прекрасного.