Лубенська ОДПІ запрошує суб’єктів господарської діяльності взяти участь в інтернет-конференції (форумі) 23 січня з 10.00 до 11.30 години на тему «Електронне звітування про використання РРО», що буде проводитись на сайті http://mistaua.com в розділі Лубни/ Форум/Право. Запитання з даної теми можна розміщувати на форумі заздалегіть.

«Гаряча лінія» з вищезазначеного питання відбудеться 29 січня з 10.00 до 11.00 години за телефоном 57-66. На ваші запитання відповідатиме заступник начальника ОДПІ Донець Сергій Григорович.

Лубенська ОДПІ спільно з представництвом у Полтавській області Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб” Редакції всеукраїнського бухгалтерського видання «Баланс» запрошує бухгалтерів підприємств та організацій, а також приватних підприємців взяти участь у безкоштовному семінарі щодо фінансової та податкової звітності, проведення річного перерахунку, що відбудеться 24 січня в приміщенні Лубенської ОДПІ о 11.00.

Лубенська ОДПІ нагадує, що 18 січня 2013 року – кінцевий термін сплати авансового внеску єдиного податку фізичними особами-підприємцями, які застосовують спрощену систему оподаткування та обрали для себе І та ІІ групи.

У 2013 році продовжують діяти рахунки для зарахування надходжень до бюджетів, які діяли у 2012 році. Змінено лише рахунок по збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства до державного бюджету (код бюджетної класифікації 19060100). Перерахування коштів по даному платежу з 21 січня 2013 року буде здійснюватися на новий рахунок УДКСУ у Лубенському районі № 31119018700011.

Сергій Донець,

заступник начальника Лубенської ОДПІ