444669

Весело, яскраво, колоритно пройшов 14січня у районному будинку культури новорічний захід «Маланка радо зустрічає», який згуртував у глядацькій залі дітей пільгових категорій Лубенщини.

На усіх них чекав святковий концерт, подорож в казку, а ще низка сюрпризів від Діда Мороза та Снігуроньки, які вітали зі святами, дарували посмішки і гарний настрій усім присутнім. Завірюха, онучата Баби Яги випробовували малечу на спритність, допитливість, вміння відгадувати загадки і просто веселитись.

Радували виступи зразкового ансамблю фольклорного танцю «Перлина», дитячого танцювального колективу «Водограй», вокального колективу «Артстудія» та інших учасників художньої самодіяльності районного будинку культури, які залюбки продемонстрували свої вміння і таланти.

Дітей з новорічними святами вітали голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, бажаючи їм у році новому міцного здоров»я, оптимізму, здійснення заповітних мрій і бажань.

За миті подарованої радості учасникам художньої самодіяльності було вручено солодощі від Лубенської міськрайонної Спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України».