55

З робочою поїздкою у Лубенському районі побував заступник голови обласної державної адміністрації Борис Галушко. Разом з очільниками районної влади Олексієм Дядечком та Віктором Алєксєєнком керівники відвідали Вовчицький ліцей.

Сьогодні цей навчальний заклад один з кращих в районі і переживає мить другого відродження: в його стінах ведеться капітальний ремонт. Керівники району тримають цей об'єкт під контролем.

Як зазначив директор Вовчицького ліцею Володимир Костюк з часу здачі Вовчицького ліцею в експлуатацію минуло більше 20 років і за цей час в навчально-виховному  процесі та вимогах до нього відбулося чимало змін, але, безперечно, ліцей потребує значного ремонту і матеріально - технічного забезпечення. Сьогодні в ліцеї функціонує 11 класів, де навчається 148 учнів - великий потенціал. У ліцеї пишаються усталеними освітніми традиціями та здобутками: у 2012 році виховано 7 членів МАН, а педагог – організатор Валентина Подгайна стала переможцем спочатку обласного , а далі районного конкурсу «Класний керівник» серед викладачів 10-11 класів.

У закладі вже замінено 17 вікон, закуплено музичну апаратуру, меблі для частини класних кімнат, оснащено комп'ютером, проектором та екраном 4 кабінети, проведено швидкісний Інтернет, розпочато заміну підлоги, ремонт системи опалення, освітлення в окремих класах. В планах ремонт актової зали, заміна старих вікон на нові, реконструкція котельні. Очільники району Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко залучилися підтримкою обласного керівника, висловивши сподівання, що спільними зусиллями у 2013 році вдасться реалізувати все задумане.