61

11 січня у малій залі районної ради відбулася традиційна новорічно-різдвяна зустріч керівництва району з переможцями олімпіад, різноманітних конкурсів та змагань .

Учнівську еліту району привітав голова районної ради Олексій Дядечко, висловивши впевненість у щасливому майбутньому присутніх дітей, тим паче, що перші кроки до успіху ними вже зроблено.

Голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко у своєму виступі наголосив на тому, що цього року буде продовжено роботу для створення належних умов щодо розвитку здібностей молоді, збільшено кількість гуртків.

Традиційне свято здобутків молоді - передовсім подяка за сумлінну і наполегливу працю, - зазначила у вітальному слові начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь.

Лубенські мовознавці і краєзнавці – найкращі, - запевнила директор Лубенського науково-методичного центру Марина Твердоступ, представляючи переможців у відповідній номінації.

Подяки та подарунки від керівників району отримали учні Засульської гімназії: Катерина Курило, Ілона Качаненко, Анна Деркач; Вовчицького ліцею: Карина Куліш; Новооріхівської ЗШ: Валентина Плескач; Калайдинцівської ЗШ: Наталія Мисник.

56

Найвидатніші винахідники теж починали свій шлях зі шкільної парти, а лубенці ще й з перемоги у номінації «Винахідники і пошуковці». Їх представила Аліна Пилипенко, методист науково-методичного центру. Це учні Калайдинцівської ЗШ: Ганна Бихкало, Олександр Яременко, Марина Крутій, Засульської гімназії: Альона Ковальова, Мацківської ЗШ: Віталій Бахур.

Про спортивні досягнення учнів розповідала Наталія Пільгук, методист науково-методичного центру. Спортсменами року визнано Дарину Шумейко ( Михнівська ЗШ), Олександра Гриценка ( Калайдинцівська ЗШ), Карину Семперович (Засульська гімназія), Альону Кедь і Тетяну Козловець (Литвяківська ЗШ).

Наймолодших розумників, переможців предметних олімпіад представила Ірина Захарченко, методист Лубенського науково-методичного центру. Своїми знаннями можуть пишатися п’ятикласники Березотіцької та Новоріхівської ЗШ Олександр Павлунько та Людмила Розумій.

Яскравою творчою особистістю, яка впродовж 11 років радує лубенців своїм талантом, визнано Марину Петрик.

Раділи досягненням лауреатів заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, заступники голови райдержадміністрації Василь Куксань та Микола Федоренко, сільські голови, директори шкіл.

Привітали юних переможців з успіхами та досягненнями Дід Мороз  і Снігуронька.