7---Голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, міський голова Олександр Грицаєнко зустрілися  з єпископом Кременчуцьким і Лубенським Миколаєм, Благочинним Лубенського району отцем Іоаном та священнослужителями УПЦ району та міста.

На другий день Різдва Христового єпископ Кременчуцький і Лубенський очолив Різдвяні урочистості у другому кафедральному місті. Преосвященний провів Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці  разом із духовенством декількох церковних округів єпархії. По закінченню богослужіння з святковими вітаннями виступили вихованці приходської дитячої недільної школи, які отримали солодкі подарунки від Владики.

Мирян зі святами привітали також голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, голова районної ради Олексій Дядечко та міський голова Олександр Грицаєнко.

Після цього священнослужителі поспілкувалися з керівниками району та міста. Під час розмови сторони обговорили актуальні питання соціально-економічного розвитку, культурного та духовного життя, зупинилися на проблемних питаннях.

В ході зустрічі досягли домовленості щодо підготовки спільних документів на визнання Успенської церкви с. Піски пам’яткою архітектури, щодо проведення ремонтних робіт у Покровській церкві с. Березоточа та Успенській церкві с. Піски.