38854455

4 січня, напередодні свята Різдва Христового, голова районної ради Олексій Дядечко разом з головою районної державної адміністрації Віктором Алєксєєнком побували в пологовому відділенні Лубенської центральної комунальної міської лікарні та привітали жительку с. Ісківці Бондарчук Ольгу Анатоліївну з важливою подією у її родині – народженням дівчики. Немовля з'явилось на світ 3 січня 2013року.

До вітань приєдналися  заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, сільський голова Ісковецької сільської ради Микола Романюта, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віта Брюховецька, головний лікар Лубенської центральної комунальної міської лікарні Сергій Наталенко, медичний персонал пологового відділення.

Мамі немовляти присутні вручили квіти та подарунки для новонародженої.