1

Першими наближення новорічно-різдвяних свят відчувають наші діти. Напередодні Нового року у загальноосвітніх школах та дошкільних закладах району пройшли традиційні дитячі ранки та вистави, які стали початком змістовного відпочинку на зимових канікулах.

Справжнім чарівним дійством біля ялинки стало новорічне свято для дітей початкових класів у Калайдинцівській ЗШ І-ІІІ ступенів. Неповторну атмосферу та святковий настрій створювали чудові маскарадні костюми, захоплюючі сценки з казковими героями, різноманітні конкурси, ігри, дружні хороводи та пісні. Із захопленням і неприхованою радістю спостерігали за виступами своїх талановитих дітей батьки, бабусі та дідусі.

Побували на новорічному святі у Калайдинцях і голова районної ради Олексій Дядечко та голова районної державної адміністрації Віктор Алєксєєнко. Вони привітали учнів, їхніх батьків та вчителів з Новим роком та Різдвом Христовим, передали дітям солодкі подарунки, які вручили Дід Мороз і Снігуронька.

Директор школи Сергій Мисник також привітав шкільну громаду з новорічними святами та принагідно подякував керівникам району за постійну увагу та всебічну підтримку у вирішенні питань розвитку освітянської галузі.

Після свята Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко поспілкувалися з батьками, обговорили буденні питання життєдіяльності села.

Цього ж дня керівники району привітали з Новим роком і вихованців Калайдинцівського  ДНЗ «Віночок». Діти отримали від них у подарунок під святкову ялинку солодощі.

В рамках проведення районної акції «Новорічна феєрія» заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віта Брюховецька відвідали багатодітні родини, які виховують 5 і більше дітей. Новорічні вітання, цінні подарунки та солодощі для дітей отримали сім’я Данильченків, яка мешкає в селі Засулля і виховує 8 дітей; сім’я Кулакевичів із села Вовчик, в якій 6 дітей; родина Колташових, що мешкає в селі Березівка і виховує 5 дітей, та родина Дорошенків із села Войниха, в якій проживає 5 дітей.

Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації на території району проведено передноворічну обласну акцію «Подаруй радість дітям», в рамках якої 54 дитини з багатодітних малозабезпечених сімей та сімей, в яких виховується 5 і більше дітей, отримали набори кондитерських виробів та вітання від голови обласної державної адміністрації  Олександра Удовіченка та голови обласної ради Івана Момота.

Напередодні Нового року та Різдва Христового в місті Полтава відбулося новорічне дійство «Свято багатодітної родини», в якому взяли участь дві родини із села Новаки: сім’я Рабовлюк, в якій виховується 8 дітей, та сім’я Дарюги, в якій 5 дітей. Всі діти отримали новорічні кондитерські подарунки, а батьки – електросушарку для фруктів. В ці дві родини завітали із солодощами начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віта Брюховецька та завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Лубенської ОДПІ Лариса Дядечко, які від імені голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка, голови районної ради Олексія Дядечка та депутата районної ради, начальника Лубенської ОДПІ Олександра Коломійця привітали дітей і батьків зі святами, побажали здоров’я, добра та щастя в наступному році.

На порозі ще одне веселе зимове свято — Різдво Христове. І діти, і дорослі готуються зустріти його дзвінкими колядками, смачною кутею та гарним настроєм.