05

25 грудня відбулася шістнадцята сесія Лубенської районної ради шостого скликання, яку провів голова районної ради Олексій Дядечко. У роботі сесії взяли участь заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, представники засобів масової інформації.

Перед початком роботи сесії голова районної ради Олексій Дядечко разом з головою районної державної адміністрації Віктором Алєксєєнком вручили почесні нагороди матерям - героїням. Їх отримали Марія Каліберда, Марія Лимаренко з Жданів, Катерина Марченко з Михнівець, Надія Дацій з Вищого Булатцю, Марія Карпець, Вікторія Прохожан з Єнківець, Олена Поп з Клепачів, Ганна Похвала з Шершнівки. Посвідчення і нагрудний знак було вручено і дітям Ольги Нагорної та Мотрони Філіпової, які, на жаль, не дожили до цього дня.

Очільники районної влади привітали начальника міськрайонного центру зайнятості Юрія Дядечка з важливою подією: серед колективів районних, міськрайонних, міських та районних центрів зайнятості Лубенський міськрайонний центр зайнятості став переможцем професійного конкурсу «Кращий колектив 2012 року».

Було підведено   підсумки спортивного сезону 2012 року, за результатами яких І місце здобула команда Засульської сільської ради, ІІ - Калайдинцівської сільської ради, ІІІ - Новооріхівської сільської ради. Грамоти і кубки отримали сільські голови вищезазначених територіальних громад.

06

Потім депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Оскільки усі питання були попередньо детально опрацьовані на спільному засіданні постійних комісій районної ради, сесія пройшла злагоджено і продуктивно.

Сесією було затверджено   план роботи районної ради на 2013 рік, з цією інформацією виступила заступник голови районної ради Євгенія Яковченко.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самійленко проінформувала присутніх про внесення змін до показників районного бюджету на 2012 рік: за рахунок трансфертів з державного бюджету фінансовий ресурс районного бюджету збільшується на 1283,4 тис. грн.., який спрямовується на оплату праці педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл району.

Затверджено районний бюджет на 2013 рік, загальний обсяг доходів складатиме 99053,941 тис.грн.

Прийнято ряд районних програм, зокрема Програму соціально-економічного розвитку Лубенського району на 2013 рік, Програму по соціальному захисту населення району «Турбота» на 2013 рік, Програму правової освіти населення району на 2013-2016 роки.

Заслухано інформацію заступника голови районної державної адміністрації Василя Куксаня «Про виконання Програми по соціальному захисту населення району «Турбота» на 2012 рік., інформацію начальника відділу будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Сергія Сіряченка «Про хід виконання комплексної Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2010-2014 роки».

Також рішенням сесії     передано безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл району будівлю майстерні Солоницької ЗШ І-ІІ ступенів у комунальну власність територіальної громади сіл Засулля та Солониця, затверджено мережу загальноосвітніх навчальних закладів району та їх граничну штатну чисельність, надано дозвіл виконкому Мгарської сільської ради на проведення капітального ремонту частини будівлі Вільшанської ЗШ І-ІІ ступенів, яка використовується на умовах оренди для дошкільного навчального закладу «Світанок», ліквідовано Остапівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів, створено Лубенський науково-методичний центр, призначено директора центру, його очолюватиме педагог зі стажем Марина Твердоступ та прийнято відповідні рішення з ряду земельних питань.

Підсумки пленарного засідання підвів голова районної ради Олексій Дядечко. Він подякував депутатам за злагоджену роботу та привітав усіх присутніх з наступаючими новорічними святами.