23 грудня, напередодні Нового року, Лубенщина ярмаркувала.

На ярмарку було представлено продукцію сільськогосподарських товариств та фермерських господарств Лубенського та сусідніх районів: ТОВ «Райз-Максимко», ТОВ «Національний колорит», СФГ «Вітас і К», СТОВ агрофірма «Куйбишево», ТОВ «Шершнівське».

Лубенці мало змогу придбати м’ясо: свинину, яловичину, курятину, індичатину, баранину, мед, олію, борошно, рибу, фіточаї та насіння лікарських рослин Дослідної станції.

Можна також було купити курей та качок живою вагою від ТОВ «Інкубаторно-птахівниче підприємство».

Не залишились осторонь ярмаркового дійства і очільники районної та міської влади - голова районної ради Олексій Дядечко, Віктор Алєксєєнко, Олександр Грицаєнко. Вони також успішно ярмаркували.

Гарного настрою усім покупцям додавали лубенські артисти, які гарними піснями створювали покупцям атмосферу свята.