21 грудня у Лубенській районній раді відбулося спільне засідання постійних комісій, яке провів голова комісії з питань депутатської діяльності, етики та місцевого самоврядування Олег Сагло. Участь у засіданні взяла заступник голови районної ради Євгенія Яковченко.

Євгенія Яковченко проінформувала «Про план роботи районної ради на 2013 рік».

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Світлана Самійленко ознайомила присутніх з питанням «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2012 рік»: за рахунок трансфертів з державного бюджету фінансовий ресурс районного бюджету збільшується на 1283,4 тис. грн.., який спрямовується на оплату праці педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл району. Вона також доповіла про районний бюджет на 2013 рік: загальний обсяг доходів районного бюджету на 2013 рік складатиме 99053,941 тис.грн.

Депутатами було опрацьовано ряд Програм: «Програму економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2013 рік», метою якої є зростання добробуту і підвищення якості життя населення за рахунок забезпечення позитивних структурних зрушень в економіці, підвищення її конкурентноспроможності; «Програму по соціальному захисту населення району «Турбота» на 2013 рік», яка забезпечить комплексне розв’язання проблем соціального захисту найвразливіших верств населення; «Програму правової освіти населення району на 2013 -2016 роки», основним завданням якої є підвищення рівня правової підготовки населення, вдосконалення системи правової освіти.

Заслухано інформацію начальника відділу будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Сергія Сіряченка «Про хід виконання комплекної Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Лубенського району на 2010-2014 роки», інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ніни Калайди «Про виконання Програми по соціальному захисту населення району «Турбота» на 2012 рік».

Також було обговорено ряд важливих питань: «Про створення Лубенського науково-методичного центру»; «Про призначення директора Лубенського науково-методичного центру»; «Про передачу будівлі майстерні Солоницької ЗШ І-ІІ ступенів»; «Про затвердження мережі загальноосвітніх навчальних закладів району та граничної штатної чисельності; «Про надання дозволу на проведення капітального ремонту»; «Про ліквідацію Остапівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів»; «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Оріхівської сільської ради»; «Про затвердження   технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Вищебулатецької сільської ради».

Опрацьовані питання рекомендовано винести на розгляд 16 сесії районної ради.