20 грудня своє професійне свято відзначили працівники органів внутрішніх справ: транспортної міліції, міліції громадської безпеки, державної автомобільної інспекції, спеціальної міліції й міліції охорони, а також криміналісти. Святкові урочистості проходили у районному будинку культури.

Начальник Лубенського міського відділу з обслуговування м. Лубни та Лубенського району УМВС  України в Полтавській області Віктор Самсоненко ознайомив присутніх з результатами роботи відділу за останній рік, а під кінець своєї доповіді подякував усім міліціянтам за злагоджену роботу, згадавши пенсіонерів, кращих працівників відділу та цілі династії родин, які з покоління в покоління продовжують роботу в правоохоронних органах.

Слова привітань на адресу працівників органів внутрішніх справ лунали з вуст міського голови Олександра Грицаєнка, заступника голови районної ради Євгенії Яковченко, заступника голови райдержадміністрації Вікторії Мартиневської.

Кращих з кращих  було нагороджено Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації:  Валентина Козаченка, Віталія Сергієнка, Валерія Губського, Тараса Соломаху, Олега Чигрина, Станіслава Максименка, Андрія Панасенка, Тетяну Панченко, Євгенія Сапу, Миколу Нестеренка.

Святковий концерт для працівників міліції підготували учасники молодшої групи вокального ансамблю «Артстудії», Катерина і Геннадій Васильченки з Новооріхівки, Анатолій Кімон, Юрій Задорожній,  танцювальні колективи «Перлина», «Водограй» та інші.