03

Починаючи з 2006 року щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над 4 енергоблоком Чорнобильської АЕС, указом Президента України визначено відзначати День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

14 грудня ліквідатори-лубенці зібралися у великій залі районної ради, щоб разом   відзначити важливий для них день.

До учасників зібрання звернулася заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, висловивши вдячність ліквідаторам за самовідданість і силу духу.

Як зазначив у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань ліквідатори вважають 14 грудня святом, днем коли вони можуть зібратися разом, а це свідчить про те, що вони небайдужі і об’єднані спільними інтересами.

Цього дня двадцять ліквідаторів отримали грошову допомогу на лікування. Від районної організації «Союз. Чорнобиль. Україна» головам первинних організацій Михайлу Фіньку, Борису Мартюку, Григорію Сабадашу, Віктору Манівцю було вручено мобільні телефони.

Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації нагороджено учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Миколу Вірченка, Володимира Нехорошка, Сергія Демченка, Василя Луценка, Миколу Лисенка.

На присутніх чекав концерт, подарований їх талановитими побратимами Анатолієм Тімоном, Володимиром Тютюнником, В’ячеславом Марченком, котрі разом з дітьми учасників ліквідації аварії на ЧАЕС Аліною Буніною та Іриною Кедріною додавали усім гарного настрою.

Потому присутні поклали квіти до пам’ятних знаків лубенцям –учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС у місті та Алеї пам’яті с.Мгар