3_3 7 грудня у районному будинку культури відбулися святкові урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Свято зібрало депутатів районної, сільських рад, працівників органів місцевого самоврядування, сільських голів, ветеранів органів місцевого самоврядування. Саме на їх адресу цього дня з вуст голови районної ради Олексія Дядечка, голови районної державної адміністрації Віктора Алєксєєнка, міського голови Олександра Грицаєнка лунали дружні привітання.

У своєму вітальному слові голова районної ради Олексій Дядечко дякував сільським головам, депутатам місцевих рад – усім, хто причетний до місцевого самоврядування, за наполегливу працю, активність та ініціативність, висловивши переконання, що праця і надалі буде плідною:

- Будемо всі разом працювати так, щоб авторитет і довіру не було втрачено, виправдовуючи цю довіру конкретними справами, спрямованими на благополуччя виборців і процвітання Лубенського краю.

Про подальшу тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування говорили у своїх виступах і голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, міський голова Олександр Грицаєнко.

Відвідав захід і поважний гість - народний депутат України Володимир Пилипенко, який дякував лубенцям за висловлену довіру представляти інтереси громад у Верховній Раді, а також  запевнив лубенців, що готовий вирішувати їхні проблеми.

5-

Кращим з кращих було вручено Почесні грамоти районної ради і райдержадміністрації. Їх отримали сільські голови Березотіцької, Вовчицької сільських рад Надія Білокур, Ольга Козловська, секретарі Ісковецької, Войнихівської сільських рад Олеся Якименко, Олена Гриценко, головний бухгалтер виконкому Березівської сільської ради Любов Моршна, землевпорядник Снітинської сільської ради Алла Кравцова, депутат районної ради Григорій Гриценко, депутати Мгарської, Калайдинцівської, Хорошківської сільських рад Ніна Конько, Володимир Кужим, Сергій Величко.

По за кінченню урочистої частини на присутніх чекав святковий концерт, на якому сільські голови Вовчицької сільської ради Ольга Козловська та Березотіцької сільської ради Надія Білокур представили територіальні громади, які очолюють.