день худ3

Сьогодні, на передодні Дня Художника України, голова Лубенської районної ради Тетяна Качаненко разом із заступником голови Оксаною Цимбал, депутаткою Полтавської обласної ради Ларисою Босенко, міським головою Олександром Грицаєнком, головою військової адміністрації Сергієм Сіряченком мала приємну нагоду побувати на відкритті виставки картин «Світ очима братів Володимира та Олександра Мірошниченків» в м. Лубни. Лариса Босенко вручила художникам Почесні Грамоти Полтавської обласної ради з нагрудними значками, Тетяна Качаненко нагородила Почесними Грамотами районної ради, подякували за творчість, переглянули неймовірно гарні роботи братів та привітати художників Лубенщини з професійним святом!