день юриста 2024

Шановні працівники юридичної сфери!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня юриста!

У наш час юридичний фундамент необхідний у будь-якій сфері життя. Саме від вас, залежить чітке і бездоганне виконання законів, захист інтересів держави, бізнесу, прав і свобод людини, підвищення правової культури громадян, закріплення в суспільній свідомості почуття поваги до Закону.

Забезпечення правових гарантій в дійсності вимагає чимало зусиль і ерудиції, гарної професійної кваліфікації та досвіду юридичної практики, а робота з людьми - розуміння, толерантності і водночас принциповості та неупередженості.

Шановні юристи! Нехай ваша робота завжди дарує вам приємні емоції, приносить хороший дохід і бажання прагнути до нових вершин. Поруч з вами завжди будуть вірні друзі, готові допомогти в будь-яку хвилину. Професійних здобутків, успіхів, благополуччя та нових досягнень у вашій нелегкій, але дуже потрібній людям роботі!

голова районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО,

депутатський корпус та працівники виконавчого апарату районної ради