PC040086 4 грудня колектив Вільшанської ЗШ І-ІІ ступенів святкував 100-річчя школи. Гості із цікавістю розглядали колаж фото, виставки дитячих робіт з природного матеріалу, витинанки, фото кращих випускників останніх років. Після цього мали можливість переглянути чудову концертну програму.   Із привітальним словом виступили гості свята: голова Лубенської районної ради Дядечко О.І. та голова Мгарської сільської ради Шевченко М.І., голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Грицаєнко Л.І., головний спеціаліст відділу освіти Лубенської РДА Дзина Н.І., завідуюча райметодкабінетом Твердоступ М.Ю., директор Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ст. Мисник С.І., які також вручили цінні подарунки.

Приємними спогадами поділилися колишні директори цього навчального закладу Олійник С.І., Шевченко Л.П., Сивобородько Л.М., Солдатенко Ю.П.

Сердюк С.О., нинішній керівник цього закладу, розповіла про досягнення педагогічного та учнівського колективу за останній рік. Голова районної ради О.І.Дядечко вручив їй грамоту за особисті досягнення в реалізації державної політики в галузі освіти району, навчання та виховання підростаючого покоління. Твердоступ М.Ю. та методист РМК Шевченко Л.П. нагородили грамотами працівників та учнів за досягнення в конкурсах «Моя Батьківщина – Україна», «Класний керівник року-2012» та мовно-літературному конкурсі імені Т.Г.Шевченка, а Грицаєнко Л.І. вручила грамоту Коршак Л.М., голові первинної профспілкової організації, за активну профспілкову діяльність.