день вчителя

Шановні освітяни!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Бути педагогом – це покликання, це доля. Тільки людина з тонкою душею, гарячим серцем і величезним багажем знань може донести до юних умів саме важливе, значуще, потрібне, допомагаючи добрим словом, мудрою порадою, вибором життєвого шляху.

Діти - майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, освічених, талановитих громадян нашої країни. Адже освіченість нації являється запорукою розвитку та процвітання держави.

Висловлюємо сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання! За любов до дітей! За професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі!

Бажаємо вам миру, міцного здоров’я, любові і поваги ваших учнів, родинного щастя! Хай ваші серця будуть, як завжди, відкритими і чесними, ваші думки - добрими, ваші справи - успішними.

Разом до перемоги!

Все буде Україна!

голова районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО,

депутатський корпус та працівники виконавчого апарату районної ради