день захисників

Щиро вітаю усіх, хто має високу честь носити горде ім’я захисника або захисниці України, зі святом.

Сьогодні, ми вкотре згадуємо завдяки кому ми маємо можливість працювати, навчатися, планувати майбутнє та займатися звичними справами.

Велика вдячність українським військовим, які щоденно, ризикуючи власним здоров’ям і життям, стоять на сторожі суверенітету України, зміцнюють її національну безпеку, захищають свою державу, свій дім і своїх близьких.

Дякую вам за відданість Україні та її народу. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій передалися вам у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Бажаю козацького здоров’я, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу та звершення всіх ваших мрій і побажань. Нехай завжди оберігають вас рідна земля, мамина молитва та батьківська підтримка

Велика вдячність і світла пам'ять усім синам і донькам України, які поклали своє життя за нашу країну, за всіх нас.

голова районної ради                  Тетяна КАЧАНЕНКО