Сидоренко

Сьогодні свій День народження святкує Сидоренко Роман Миколайович - депутат Лубенської районної ради 8 скликання!

Шановний Романе Миколайовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого особистого свята – Дня Народження!

Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують успіх, робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а кожний день дарує натхнення, нові відкриття і звершення в ім'я побудови нашого краю та всієї України.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Бажаємо Вам міцного здоров`я, щастя і радості, добра і злагоди,  здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.

Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а Бог оберігає і допомагає.

З Днем Народження!

голова районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО,

депутатський корпус та працівники виконавчого апарату районної ради