004----30 листопада під головування голови районної ради Олексія Дядечка, за участю заступника голови районної ради Євгенії Яковченко, виконавчого апарату районної ради, сільських голів відбулося виїзне  засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування на базі Ісковецької сільської ради.

Голова Ісковецької сільської ради Микола Романюта розповів учасникам Координаційної ради історію козацького села Ісківці, яке бере свій початок ще з 1602 року і славиться своїми щирими, працьовитими людьми.

Аби чіткіше зрозуміти як керівнику громади вдається вирішувати проблеми села, покращувати його благоустрій Микола Романюта запросив колег-голів   відвідати приміщення сільської ради.

Побувавши у сільській раді, делегація завітала також до відділення зв’язку, бібліотеки, амбулаторії загальної практики сімейної медицини, де головним лікарем працює Олександр Анрдрусенко, діють кабінети гінекології, стоматології,  клінічної лабораторії

Цікаво було подивитись і на вихованців у ДНЗ «Золота рибка», де завдяки творчій, ініціативній завідуючій садочка Катерині Романюті охайно і затишно, а малюки щирі, ввічливі з посмішками і радістю в очах.

Побували члени Координаційної ради і в Ісківській ЗШ.

Директор школи Оксана Ауніна не просто показала світле просторе приміщення, де сіють добре, мудре, вічне, а й запросила відвідати шкільний музей, поринути у минуле і сьогодення села, згадати його захисників, трудівників, хліборобів, майстрів вишивки. Екскурсоводи музею Ольга Мудрак, Вікторія Котубей, Людмила Фесечко емоційно, з почуттям патріотизму, провели присутніх цікавими історичними шляхами козацького села.

Сільські голови також мали можливість поспілкуватись з головою фермерського господарства «Вітас ІК» Віталієм Кузьменком, який орендує землі в Ісківцях, беручи безпосередню участь у житті територіальної громади.

Ознайомившись з об’єктами соціальної інфраструктури які діють в селі, в актовому залі Ісківської школи відбулася нарада

Про досвід роботи Ісковецької сільської ради як самоврядної громади в питаннях здійснення управлінської роботи, охорону та збереження культурного спадку Ісковецької сільської ради інформував сільський голова Ісковецької сільської ради Микола Романюта.

Заступник голови районної ради Євгенія Яковченко говорила про дотримання органами місцевого самоврядування району вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

З інформацією про дотримання органами місцевого самоврядування району вимог Закону України «Про відпустки», Закону України «Про звернення громадян» виступила радник голови районної ради з юридичних питань Наталія Шишова, її виступ доповнила головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Юлія Алєксандрова.

Підсумки засідання Координаційної ради підбив голова районної ради Олексій Дядечко, закликавши голів до активної, наполегливої праці.