Сарана

Сьогодні свій День народження святкує Сарана Віктор Володимирович - депутат Лубенської районної ради 8 скликання!

Шановний Вікторе Володимировичу!

Щиро вітаємо з Днем народження!
     Бажаємо, щоб Ваше життя було сповнене добром, любов'ю близьких і повагою друзів! Зичимо міцного здоров'я, бадьорості і завзяття.
     Хай кожен день Вашого життя буде відзначений яскравими подіями та гарним настроєм, радісними зустрічами і плідною працею!
     Хай життя буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи.
     Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!
     Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.
     Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу в нелегкому повсякденному житті, а професійний досвід буде надійним поводирем у складних справах в ім’я процвітання та розвитку нашого району та всієї України.

голова районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО,

депутатський корпус та працівники виконавчого апарату районної ради