28 листопада у районному будинку культури Всеукраїнською організацією інвалідів «Союз організацій інвалідів України» та Лубенським районним осередком Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» (голова Погоріла Т.В.) проведений ІІІ Відкритий регіональний фестиваль творчості людей з обмеженими фізичними можливостями «Сузір’я мрії».

У заході взяли участь більше 80 учасників із Лубенського, Семенівського, Хорольського, Новосанжарського, Пирятинського, Полтавського, Диканського, Миргородського, Котелевського, Шишацького районів, м. Лубни, Полтава та Самбір Львівської області.

Були представлені поетична, пісенна та хореографічна творчість людей з обмеженими фізичними можливостями.

В рамках цього заходу була організована виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва інвалідів, що проживають в селах Лубенського району.

Учасників фестивалю сердечно вітали на лубенській землі заступник голови  районної ради Євгенія Яковченко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, голова Полтавського обласного осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Сергій Чумак.

По закінченню заходу учасники одержали подарунки, подяки, грамоти.