день знань

На жаль, уже протягом трьох років це світле і радісне свято затьмарене війною. Україна веде боротьбу з жорстоким та підступним ворогом за право на існування. За своє майбутнє. І хтось з батьків дітей, які йдуть до школу, зараз зі зброєю в руках захищає нашу державу від російської навали. Захищає майбутнє наших дітей і внуків. Їх право здобувати освіту, знати історію своєї країни та отримувати знання.
     Освіта – це фундамент будь-якого суспільства, будь-якої держави. Будьмо розумнішими, мудрішими, виваженішими! Давайте вірити у свої сили та здібності. І тоді на нас чекають великі успіхи!
      Бажаю вчителям і дітям, щоб навчальний рік пройшов у мирній спокійній атмосфері. Нехай він не буде затьмарений поганими новинами. А подарує багато хороших емоцій, зробить кожного учня мудрішим і дорослішим.
Нехай цьогорічний першовересень принесе нашим дітям широкі обрії знань, педагогам – задоволення від результатів роботи та вдячних учнів, батькам – віру в щасливу долю їхніх дітей!

З Днем знань!
Слава Україні!