Т

Шановну, прекрасну, неймовірно чарівну жінку, найкращого керівника, мудрого наставника - голову Лубенської районної ради Тетяну Петрівну Качаненко вітаємо з квітучим ювілейним Днем народження!

Шановна Тетяно Петрівно!

Прийміть найщиріші вітання й найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження!
     Вас поважають як людину, цінують як професіонала, бо Ви володієте великою витримкою, рідкісним даром спілкування з людьми, вмінням іти до високих цілей.
   Ми вдячні Вам за відмінну роботу в команді, підтримку і розуміння. Ми Вас поважаємо за відкритість, щирість та цілеспрямованість. Ви та, хто завжди створює гарну атмосферу в колективі.
     У цей важкий для України час зичимо невичерпної енергії та Божого благословення у всіх починаннях та буденних справах. Нехай і надалі Ваш оптимізм, рішучість та уміння працювати у складних умовах приносять вагомі успіхи. Нехай людська шана буде Вам подякою за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Міцного Вам здоров´я, сімейного затишку, достатку і щедрої світлої долі, багатої на любов і благополуччя.
      Якнайшвидшої Перемоги, мирного неба та процвітання рідній Україні!

З повагою та щирими вітаннями депутатський корпус та колектив працівників виконавчого апарату районної ради.