DSC 1739

25 листопада у районному будинку культури відбувся творчий звіт колективів художньої самодіяльності. Творчі колективи районного будинку культури піснями, танцями, гумором вкотре довели присутнім, що Лубенський край багатий талантами. Тут шанують звичаї і традиції, люблять українську пісню і готові дарувати гарний настрій повсякчас.Спостерігали за виступами талановитих земляків заступник голови районної ради Євгенія Яковченко та заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань.

З глядацької зали лунали оплески і гучне «браво», тож учасники художньої самодіяльності, виступаючи, не шкодували ані сил, ані таланту.