8888453

24 листопада Україною   прокотилася скорботна дата – 80-і роковини голодомору 32-33 років.

У цей день біля Всеукраїнського Меморіалу «Голодомор-33» на Зажур-горі, що поблизу села Мгар, було вшановано пам’ять жертв голодоморів.

Участь у скорботних заходах взяли голова обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко, заступник голови облдержадміністрації – керівник апарату Валерій Пархоменко, голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, міський голова Олександр Грицаєнко, голова правління Полтавського обласного відділення Українського фонду культури Олександра Сидоренко, заступник голови районної ради Євгенія Яковенко, перший заступник голови райдержадміністрації Вікторія Мартиневська, заступники голови райдержадміністрації Василь Куксань та Микола Федоренко, виконавчий апарат районної ради, керівники та працівники структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрації, делегації районів та міст області, представники громадських організацій.

Під скорботну мелодію присутні поклали квіти до Меморіалу, хвилиною мовчання було вшановано невинно убієнних.

У Мгарському Спасо-Преображенському монастирі було відправлено панахиду за жертвами голодоморів в Україні.

4444444444444jkkkkkkkkkkkk