клуб1
    07 травня 2024 року представників територіальних громад зустрічав Чорнухинській сковородинівський край. У Гільцівському старостинському окрузі відбувалося засідання Клубу старост у формі Круглого столу на тему "Обговори з колегами."
🇺🇦 🌾В роботі круглого столу взяли участь 43 представники 18 громад Полтавщини. Учасників круглого столу привітали Микола РІЗНИК - голова Полтавського РВ ВАГ, Тетяна КАЧАНЕНКО - голова Лубенської районної ради, Василь СТАСОВСЬКИЙ - депутат Полтавської обласної ради, Павло ТРЕЙТЯК - голова СТОВ "ПЕРЕМОГА".
Завдячуючи професіональним та креативним спікерам відбувся живий діалог з старостами громад з питань щодо водопостачання (Г. І . ШАРИЙ), реформи профільної освіти(В. М. МОКЛЯК), новел нового закону про мобілізацію(С. В. РИБАЛКО)
❤️Слова вдячності говоримо голові Чорнухинської ТГ Олександру ВАСИЛЕНКО та особисто голові Клубу старост, старості Гільцівського старостату Юрію КОЗЛЕНКО за відмінну організацію заходу.
💯прийнято одноголосно резолюцію Круглого столу, яка буде розміщена у групі Клубу старост при Полтавському РВ ВАГ.
🌟Цікава пропозиція виникла під час роботи круглого столу - створення жіночої ради при обласному відділенні ВАГ.
💐Підписано Меморандум про співпрацю між громадською спілкою "Полтавське сільськогосподарське товариство" та Полтавським РВ ВАГ з метою сприяння розвитку сільських територій.
🪅Продовжуємо наполегливо працювати заради розквіту рідного краю, перемоги і миру‼️
 (текст О.Шеремеьєвої)
клуб2клуб3