07 травня 2024 року представників територіальних громад зустрічав Чорнухинській сковородинівський край. У Гільцівському старостинському окрузі відбувалося засідання Клубу старост у формі Круглого столу на тему "Обговори з колегами."
![🌾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9d/1/16/1f33e.png)
В роботі круглого столу взяли участь 43 представники 18 громад Полтавщини. Учасників круглого столу привітали Микола РІЗНИК - голова Полтавського РВ ВАГ, Тетяна КАЧАНЕНКО - голова Лубенської районної ради, Василь СТАСОВСЬКИЙ - депутат
Полтавської обласної ради, Павло ТРЕЙТЯК - голова СТОВ "ПЕРЕМОГА".
Завдячуючи професіональним та креативним спікерам відбувся живий діалог з старостами громад з питань щодо водопостачання (Г. І . ШАРИЙ), реформи профільної освіти(В. М. МОКЛЯК), новел нового закону про мобілізацію(С. В. РИБАЛКО)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
Слова вдячності говоримо голові Чорнухинської ТГ Олександру ВАСИЛЕНКО та особисто голові Клубу старост, старості Гільцівського старостату Юрію КОЗЛЕНКО за відмінну організацію заходу.
![💯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f4af.png)
прийнято одноголосно резолюцію Круглого столу, яка буде розміщена у групі Клубу старост при Полтавському РВ ВАГ.
![🌟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f31f.png)
Цікава пропозиція виникла під час роботи круглого столу - створення жіночої ради при обласному відділенні ВАГ.
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
Підписано Меморандум про співпрацю між громадською спілкою "Полтавське сільськогосподарське товариство" та Полтавським РВ ВАГ з метою сприяння розвитку сільських територій.
![🪅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t36/1/16/1fa85.png)
Продовжуємо наполегливо працювати заради розквіту рідного краю, перемоги і миру
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
(текст О.Шеремеьєвої)