24 травня відбулася шоста сесія Лубенської районної ради шостого скликання.

На початку сесії голова районної ради Олексій Дядечко представив присутнім нещодавно призначених керівників правоохоронних органів: міжрайонного прокурора Андрія Стойку, начальника Лубенського міськвідділу УМВС України в Полтавській області, підполковника міліції Віктора Самсоненка, а також керуючого справами виконавчого апарату районної ради Оксану Цимбал.

На сесії були присутні представники Головного управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації - заступник начальника інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Руслан Радченко та заступник начальника управління фінансово-економічної роботи Алла Бредіхіна, депутат обласної ради Олександр Гриценко.

На розгляд депутатів було винесено звіт голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка про виконання Програми економічного та соціального розвитку, районного бюджету та здійснення делегованих районною радою повноважень.

Про передачу бюджетних трансфертів у 2012 році Лубенській міській раді на надання первинної медико-санітарної амбулаторно-поліклінічної та стаціонарної допомоги населенню району, про використання бюджету за І квартал поточного року та про внесення змін до його показників інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самійленко.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь розповіла присутнім про хід виконання районної Програми подальшого розвитку та удосконалення організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Лубенського району на 2007-2011 роки.

З інформацією   про виконання районної Програми розвитку автомобільних доріг в районі на 2005-2010 роки виступив начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Сергій Сіряченко. Свої зауваження стосовно утримання та стану доріг в районі висловив депутат районної ради Григорій Мочоний.

Депутати затвердили Програму імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки, районну комплексну Програму профілактики правопорушень на 2011-2015 роки, комплексну Програму забезпечення пожежної безпеки в Лубенському районі на 2011- 2015 роки.

Також було прийнято рішення про створення комунального підприємства «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», директором якого призначено Володимира Богатиренка.

Рішенням сесії директором Лубенського районного комунально-житлового експлуатаційного управління «Комунжитлосервіс - 2000» призначено Володимира Соделя.

Окрім   програм, які були затверджені на сесії, депутати районної ради заслухали ряд інших життєво важливих питань.