Великдень

Зі щирим серцем вітаємо всіх з прийдешнім Днем Світлого Христового Воскресіння!
    У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Воно приходить разом з весною і наповнює людські серця добром і любов’ю.
    На жаль, це вже третій Великдень, який ми відзначаємо в умовах повномасштабної війни. За цей час весь світ побачив приклад стійкості та звитяги української нації, героїзму української армії, невтомності українських волонтерів.
    Багато наших Захисників та Захисниць зустрічають свято на передовій, завдяки їхній самовідданості, ми маємо змогу у тиші зустріти Великодні дні. Доземно вклоняємося Героям за їх мужність, незламність, міць та силу, які вони проявляють, наближаючи перемогу. Кожного дня весь український народ підносить свої молитви до Всевишнього за наших мужніх воїнів. Нехай Господь Бог оберігає їх, дарує силу та зміцнює дух.
    У глибокій скорботі схиляємо голови перед світлою пам'яттю загиблих Героїв…
    Нехай ангел охоронець оберігає вас від усіх негараздів. Думки нехай будуть світлими, а щастя в дім приходить із кожним новим світанком. Миру вашому дому, миру нашій Україні!

З повагою голова та депутати Лубенської районної ради.