![конгерс](/images/конгерс.jpg)
Заступник голови районної ради Оксана ЦИМБАЛ, заступник голови Лубенської РВА Микола УСТИМЕНКО та голови громад району взяли участь у Конгресі місцевих та регіональних в режимі відеоконференції.
Участь у заході взяли Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, представники Уряду, територіальних громад, органів місцевого самоврядування та начальники обласних адміністрацій.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
![конгрес 1](/images/конгрес_1.jpg)
![конгерс 2](/images/конгерс_2.jpg)