конгерс
     Заступник голови районної ради Оксана ЦИМБАЛ, заступник голови Лубенської РВА Микола УСТИМЕНКО та голови громад району взяли участь у Конгресі місцевих та регіональних в режимі відеоконференції.
     Участь у заході взяли Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, представники Уряду, територіальних громад, органів місцевого самоврядування та начальники обласних адміністрацій.
       До порядку денного засідання увійшли наступні питання:
🔹 протидія безпековим загрозам, організації подолання наслідків руйнування цивільної інфраструктури;
🔹 функціонування об’єктів енергетичного комплексу України та заходи із забезпечення стабільної роботи енергетичної системи в умовах постійних ракетних обстрілів;
🔹 нова урядова політика з підтримки вітчизняного виробництва «Зроблено в Україні»;
🔹 Європейська інтеграція України та нові можливості і виклики для українських громад.
конгрес 1конгерс 2