Нац гвардія

Від першого дня існування Нацгвардії, Ви з гідністю і честю виконуєте відповідальні завдання, захищаючи безпеку наших громадян. Ви гартуєтеся, здобуваєте цінний досвід у жорстокому та безкомпромісному протистоянні ворогу.
    Низький уклін та вічна пам'ять бійцям, які віддали життя, захищаючи Батьківщину. У пам’яті українського народу назавжди залишаться імена кожного військовослужбовця Нацгвардії, хто загинув за незалежність України.
    Вітання тим, хто зустрічає своє професійне свято на бойових постах та у військових нарядах. Дякуємо за вірність присязі, військовому та громадянському обов’язку, за відданість українському народові.
Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, сили та незламної віри у світле майбутнє.
Слава Україні! Героям слава!💛💙🇺🇦