![Луг1](/images/Луг1.jpg)
Сьогодні відбулися святкові заходи з нагоди 103 річниці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь голова Лубенської районної ради Тетяна Качаненко, начальник Лубенської військової адміністрації Сергій Сіряченко, Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко та інші почесні гості заходу.
Тетяна Качаненко привітала учасників заходу з Днем народження університету та вручила Почесні Грамоти Лубенської районної ради кращим його працівникам. Відбулося урочисте врученням дипломів магістра. Приємно відзначити, що дипломи магістрів з відзнакою отримали заступник голови Лубенської районної ради Оксана Цимбал та начальник відділу апарату районної ради Тетяна Корнієнко.
Колектив Луганського національного університету імені Тараса Шевченка на чолі з його керівництвом Оленою Караман та Віталієм Курилом є прикладом патріотизму, незламності та витримки в організації освітнього процесу у не простих умовах сьогодення, після повномасштабної війни росії проти України.
![Луг2](/images/Луг2.jpg)
![Луг3](/images/Луг3.jpg)
![Луг4](/images/Луг4.jpg)
![Луг5](/images/Луг5.jpg)
![Луг6](/images/Луг6.jpg)
![Луш7](/images/Луш7.jpg)
![Луг8](/images/Луг8.jpg)
![Луг9](/images/Луг9.jpg)
![Луг10](/images/Луг10.jpg)
![Луг11](/images/Луг11.jpg)