Нещодавно відбулася зустріч студентів Лубенського фінансового економічного  коледжу Полтавської державної аграрної академії з податківцями Лубенської ОДПІ, мета якої  - максимальне зближення податкової і майбутніх платників податків.

Під час зустрічі майбутні бухгалтери, фінансисти та економісти  із захопленням оглянули Центр обслуговування платників податків у м.Лубни, поспілкувалися із працівниками ОДПІ, які ознайомили їх із завданням та функціями органів ДПС, адміністративними послугами, що надаються платникам податків.

Як відомо, краще один раз побачити, аніж сто разів почути, тож, найбільше зацікавили  гостей електронні сервіси податкової служби та переглянуті соціальні ролики на податкову тематику.

Проведення таких зустрічей сприяє вихованню податкової культури майбутніх платників податків, допомагає усвідомити принципи оподаткування і їх вплив на створення правової держави та має позитивний вплив на формування і підвищення авторитету податкової служби в цілому.

Гості подякували за організовану зустріч та пообіцяли в майбутньому бути законослухняними громадянами.

Сектор взаємодії із ЗМІ

та громадськістю Лубенської ОДПІ