день ЗСУ

6 грудня відзначаємо державне свято – День Збройних сил України.
   Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги.
   Сьогодні й щодня ми всією країною пишаємося силою та стійкістю, героїзмом і подвигом ЗСУ.
   Наші захисники та захисниці кожен день мужньо боронять нашу рідну землю та захищають нас від російських загарбників.
  Вітаємо всіх доблесних і хоробрих чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають свою рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність.

Дякуємо Вам, Герої! Дякуємо Вам, що бороните рідну землю від ворогів. Нехай небесні сили бережуть Вас.
    Бажаємо кожному захиснику і захисниці повернутися додому цілими і неушкодженими, і принести із собою Перемогу!
    Схиляємо голови перед пам'яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Ми завжди пам'ятатимемо їх подвиг.

ПЕРЕМОГИ, ПЕРЕМОЖНОГО МИРУ! Слава ЗСУ! Слава Україні! Героям Слава! 🇺🇦💛💙

З повагою до кожного