Довіра громадян до податкових органів значно мірою залежить від якісної та ефективної організації доступу до публічної інформації.

Публічна інформація Лубенської ОДПІ –це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання Лубенською ОДПІ своїх обов'язків або яка знаходиться у її володінні.

Надання публічної інформації Лубенською ОДПІ здійснюється у відповідь на запити на інформацію, який повинен містити :

1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Для спрощення процедури подання запитів на інформацію у ЦОПП Лубенської ОДПІ (м. Лубни вул. Я.Мудрого, 21, секція 7) можна отримати відповідні форми запитів на інформацію.

Звертаємо увагу, що надання інформації за запитами на інформацію про фізичну чи юридичну особу здійснюється тільки на вимогу особи якої вона стосується (п. 5.1 Типового положення організації роботи та взаємодії між структурними підрозділами ДПС при підготовці відповідей на запити про отримання публічної інформації, затверджено наказом МФУ від 28.04.2012р. №54 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 17.05.2012р. №786/21099).

Нагадуємо, що запит на інформацію можна надіслати поштою за адресою : індекс 37500, м. Лубни вул. Я.Мудрого, 21 з поміткою “Публічна інформація”, електронною поштою на скриньку lubpublik@ukr.net, за телефоном або факсом (053615) 55-68.

Сектор забезпечення доступу

до публічної інформації та