день люд.з інвал

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю!

Сьогодні особливого вшанування і відзначення заслуговують люди з особливими потребами, які не впали в розпач, не замкнулись у собі, а в силу власних можливостей працюють, беруть активну участь в громадському житті, займаються спортом, рукоділлям, художніми промислами і самодіяльністю, виховують дітей і онуків.

Чимало військовослужбовців, захищаючи нашу країну від жорстокого ворога, мають особливі потреби для життя. Найбільш поширені травми серед військових — це кульові та осколкові поранення. Особами з інвалідністю стають і цивільні жителі, на голови яких щодня падають російські ракети та безпілотники.
    Хочеться звернутися зі щирими словами подяки до людей, які віддають тепло своїх сердець, допомагають вирішувати проблеми людям з обмеженими можливостями, турбуються про них.
   Від щирого серця бажаємо всім вам міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях. Нехай усі мрії здійсняться!

З повагою до кожного

Голова Лубенської районної ради       Тетяна КАЧАНЕНКО