16 листопада відбулася п’ятнадцята сесія Лубенської районної ради шостого скликання, яку провів голова районної ради Олексій Дядечко. У роботі сесії взяли участь заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, представники засобів масової інформації.

До порядку денного було внесено 9 питань.

Перед початком роботи сесії голова районної ради Олексій Дядечко привітав з професійним святом працівників радіо, телебачення та зв'язку. Вітання та квіти отримали директор КУРМР «Радіо-Лубни Тетяна Бутрим, відповідальний випусковий КУ РМР «Радіо-Лубни» Володимир Ландишев, депутат районної ради, голова постійної комісії з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв'язку та управління комунальною власністю, заступник начальника технічної експлуатації ЦЕЗ № 4 ПФ ВАВТ «Укртелеком» Олександр Якименко.

Потім депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.   Так як усі питання докладно обговорювались на засіданнях постійних комісій, сесія пройшла злагоджено та оперативно.

Голова районної ради Олексій Дядечко прозвітував про свою роботу за період з листопада 2011 року по листопавд 2012 року. Звіт взято до відома.

На пленарному засіданні депутати внесли зміни до показників районного бюджету на 2012 рік.

Як проінформувала начальник фінуправління райдержадміністрації Світлана Cамійленко за рахунок трансфертів з державного бюджету фінансовий ресурс бюджету району збільшується на 1 мільйон 984,1 тисяч гривень., який спрямовується на оплату праці педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл району (419,3 тис грн.) та програм соціального захисту населення (1 мільйон 564,8 тис.грн).

2

На утримання установ районного значення, проведення заходів та виконання програм, затверджених районною радою,   за рахунок вільного залишку бюджетних коштів спрямовується 62,3 тисяч гривень та надходжень до цільового фонду районного бюджету- 36.5 тисяч гривень

Також передано бюджетні трансферти Лубенській міській раді у 2013 році, з метою належного обслуговування сільських дітей з обмеженими фізичними можливостями у центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів виконавчого комітету Лубенської міської ради

Надано право на отримання позик на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету у 2013 році за рахунок коштів єдиного казначейського рахунка.

Депутати затвердили Порядок прийняття, передачі та списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району, з цією інформацією виступила заступник голови районної ради Євгенія Яковенко.

Було взято до відома інформацію заступника голови райдержадміністрації Василя Куксаня «Про хід виконання районної Програми реалізації державної інформаційної політики та фінансової підтримки місцевих ЗМІ на 2011-2015 роки».

Також рішенням сесії передано будівлі та споруди Шеківської ЗШ І-ІІ ступенів у власність територіальної   громади села Шеки; внесено зміни до рішення районної ради від 16 липня 2004 року «Про створення Лубенського районного трудового архіву», з метою приведення у відповідність установчих документів Лубенського районного трудового архіву до вимог чинного законодавства України; затверджено розпорядження голови районної ради.

На завершення роботи сесії депутат районної ради Олександр Темченко звернувся до присутніх з депутатським запитом щодо створення комісії для розгляду питання про розподіл земель у Лубенському районі. Вирішено доручити постійній комісії районної ради з питань землекористування, голова комісії Олексій Устименко, разом з районною державною адміністрацією розглянути це питання та інформувати про наслідки розгляду на черговій сесії районної ради.