644463

15 листопада у районному будинку культури відбулися святкові урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. У святковій залі зібрались трудівники ланів і ферм, ветерани сільськогосподарського виробництва - усі, хто, з почуттям глибокої відповідальності, не покладаючи рук, працює на землі.

Трударів Лубенщини щиро вітали з професійним святом голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, міський голова Олександр Грицаєнко, заступник голови райдержадміністрації Микола Федоренко, заступник начальника агропромислового розвитку Олексій Огієнко та інші.

У своєму вітальному слові голова районної ради Олексій Дядечко наголосив:

- Багато зроблено. Наше головне завдання не розгубити досягнуті результати і забезпечити стабільне та динамічне зростання основної галузі економіки району - сільського господарства. Він побажав лубенцям   міцного здоров’я і бадьорості духу, добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків.

Кращим з кращих було вручено грамоти. Почесну грамоту обласної державної адміністрації одержали Віталій Кузьменко, голова, фермерського господарства «Вітас і К». Грамоту Головного управління агропромислового розвитку Полтавської області – Сергій Корнієнко, голова ФГ «Струмок», Валерій Павліченко, директор ТОВ з обмеженою відповідальністю «Олімп-Агро», Інна Семенець начальнику державної інспекції захисту рослин Полтавської області.

7____

Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації отримали Микола Бибик, водій СФГ «Струмок», Михайло Полтавець, механізатор СТОВ «Мусіївське», Лідія Костюкевич, свинарка ТОВ «Національний колорит», Наталія Погорєлова, телятниця АФ «Куйбишево», Петро Дорошенко, майстер дільниці філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація «Лубенський насіннєобробний завод», Вікторія Турак, доярка АФ «Куйбишево», колектив ПрАТ «Райз - Максимко», голова Лубенської філії Василь Сенько, колектив СФГ «Перлина»,голова Сергій Рудь, колектив Березотіцької Філії ДП «Укрліктрави», директор Анатолій Остапчук, колектив ФГ «Вітас і К», голова – Кузьменко Віталій Іванович, Надія Обмок, одноосібник, Олександр Корнійко, приватний підприємець с. Вищий Булатець, колектив ТОВ «Юнігрейн-Агро»,голова Черевишник Сергій Олексійович та інші.

На трударів чекав святковий концерт, подарований учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.