Виноград

Сьогодні, 9 листопада, свій ювілейний День народження святкує депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Виноград Михайло Васильович.
Шановний Михайле Васильовичу!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату Лубенської районної ради прийміть вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Бути професіоналом своєї справи, надихати своїм прикладом інших – це справжній талант! Ваша повна відданість справі забезпечує успішну реалізацію всіх планів, а повага до людей, рішучість, оптимізм і відкритість викликають захоплення та знаходять відклик у серцях земляків. Зичимо, щоб і надалі Ваша наполеглива праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі внески у розвиток Лубенщини, а успіхи йшли поряд з особистим щастям.

Нехай людська шана буде Вам подякою за добрі справи, чуйність і добро. Міцного Вам здоров´я, Божого благословіння, сімейного затишку і щастя, щедрої світлої долі, багатої на любов і добро!

Голова Лубенської районної ради
Тетяна КАЧАНЕНКО