день соц

Життя людини до тих пiр мaє цiннiсть, поки людинa може допомaгaти iншим. Iвaн Фрaнко

Сьогодні ми вітаємо усіх працівників соціальної сфери з професійним святом!
     Це свято тих, хто у своїй щоденній трудовій діяльності виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за покликом душі та велінням совісті.
Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини настільки безмежного гуманізму, співчуття, терпіння і віри в людей, як праця працівника соціальної служби. Ви приходите на допомогу тим, хто її потребує найбільше - людям похилого віку та інвалідам, хворим і сиротам, багатодітним і малозабезпеченим.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи - соціального захисту людини.
    Низький вам уклін за відданість цій непростій справі, чуйність та любов до людей.
    Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка.
    Міцного здоров’я вам та вашим родинам. Нехай у ваших домівках панує мир і злагода, благополуччя і достаток!

Зі святом Вас!

Голова Лубенської районної ради