день заліз

Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники залізничного транспорту України.
     Залізниця завжди мала важливу роль у житті міста, регіону та країни, в розвитку комунікації, економіки. Її транспортні артерії сполучають різні куточки країни, доставляють великі вантажі територією нашої і сусідніх держав.

Ваша робота нелегка: у будь-який час доби, за будь-якої погоди саме ви забезпечуєте стабільну діяльність цієї системи та безпеку пасажирів.
     Шановні працівники залізниці! Вітаємо вас із професійним святом – Днем залізничника!
     Дякуємо вам за вашу важливу і таку складну роботу. Міцного здоров´я, щастя, надійного тилу та мирного неба. Нехай на життєвих та професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло.

Голова Лубенської районної ради
Тетяна КАЧАНЕНКО