день інж

Шановні наші захисники – воїни інженерних, ракетних військ та артилерії!

У час, коли Україна бореться за свою незалежність ви продовжуєте робити надзвичайний внесок в обороноздатність України. Вашу роботу неможливо переоцінити. Ви – наші янголи-охоронці, оберігаєте наше сьогодення та даруєте віру у майбутнє.

Як би не було тяжко, під кулями та снарядами ворогів наші інженери прокладають мости. Не шкодуючи себе йдуть вперед розміновуючи мінні загородження та рятуючи життя нашим побратимам.
    Ракетні війська та артилерію не даремно називають «Богами війни», адже вони залишаються головним засобом вогневого ураження противника та основною вогневою силою.
    Своєю рішучістю і хоробрістю, проявленими під час виконання військового обов’язку, ви завоювали шану і повагу, пишете яскраві сторінки доблесті і відваги у літопис бойової слави українського воїнства, ризикуючи власним здоров’ям та життям.
    Схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які віддали своє життя за Україну. Ми завжди пам’ятатимемо їх подвиг.
    Зичимо усім українським воїнам міцного здоров’я, живими й здоровими повернутися додому до рідних й жити в мирі, здобутому вами!

І ПЕРЕМОГИ УКРАЇНІ 💛💙🇺🇦
Слава воїнам інженерних, ракетних військ та артилерії! Слава Україні!

Голова Лубенської районної ради
Тетяна КАЧАНЕНКО