день автомоб

Вже традиційно в останню неділю жовтня в Україні відзначається День автомобіліста і дорожника.
     Щиро вітаємо всіх працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства, водіїв-професіоналів й автолюбителів з професійним святом! Окремі вітання військовим водіям, які сьогодні забезпечують мобільність наших ЗСУ та невтомним водіям-волонтерам.

У цій важливій сфері нашого сучасного життя трудиться численна армія професіоналів. Вітаємо кожного, хто вдень і вночі працює на громадському, легковому та вантажному транспорті. Ви за кермом різних авто, але всі ви – на одному шляху.
     Вітаємо з професійним святом приватних перевізників, працівників комунальних підприємств та усіх водіїв, які сидять за кермом пасажирського транспорту та обслуговують мешканців Лубенщини.
     Бажаємо вам рівних доріг та мирного блакитного неба, сімейного щастя та міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших мрій.
     А напрямок руху у нас один – до Перемоги! 💛💙🇺🇦

Голова Лубенської районної ради