28.10

28 жовтня ми відзначаємо День визволення України від фашистських загарбників. Адже саме в цей день 79 років тому вдалось остаточно вигнати нацистську армію Німеччини та її союзників із сучасної території України.

Ми віддаємо шану українцям, які боролись і перемогли нацизм у роки Другої світової війни. Сьогодні ми робимо це, тримаючи в руках не квіти, а зброю.
    Зберегти пам’ять про подвиги наших предків означає захистити їхні здобутки. Ми згадуємо вигнання нацистів, наближаючи вигнання рашистів.
    Гірко визнавати, але українцям знову довелося стати на захист України, її свободи та територіальної цілісності від посягань сусідньої держави.
Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів і прадідів, а тому сьогодні ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших героїв і твердо віримо у нашу перемогу.
    Слава всім, хто боровся з нацизмом у роки Другої світової війни! Слава всім, хто б’ється за Україну сьогодні!
    Слава нашому народу, який увійде в історію!
    Слава Україні!💛💙🇺🇦

Голова Лубенської районної ради